Satılık - Arsa 68000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
490 000 €
7 €/m²
Property 16054 photo 1
Property 16054 photo 2
Property 16054 photo 3
Property 16054 photo 4
Property 16054 photo 5
Property 16054 photo 6
Property 16054 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 68000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 34641
  • Metrekare 7836 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40480
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
430 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 56441
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
400 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 3925
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
607 000 € 124 €/m²
  • Nesne kodu 52554
  • Metrekare 4892 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m

Bülten aboneliği