Satılık - Arsa 5500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
300 000 €
54 €/m²
Property 34372 photo 1
Property 34372 photo 2
Property 34372 photo 3
Property 34372 photo 4
Property 34372 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 34 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 16529
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
430 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 56441
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 23091
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
370 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 49614
  • Metrekare 44872 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 35771
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği