Satılık - Arsa 5000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
350 000 €
70 €/m²
Property 35766 photo 1
Property 35766 photo 2
Property 35766 photo 3
Property 35766 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 29 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 63742
  • Metrekare 3310 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m
Satılık
300 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 4630
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
430 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 44034
  • Metrekare 2522 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
330 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 23091
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
490 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 16054
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34063
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40480
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği