450 000 €
56 €/m²
Property 62176 photo 1
Property 62176 photo 2
Property 62176 photo 3
Property 62176 photo 4
Property 62176 photo 5
Property 62176 photo 6
Property 62176 photo 7
Property 62176 photo 8
Property 62176 photo 9
Property 62176 photo 10
Property 62176 photo 11
Property 62176 photo 12
Property 62176 photo 13
Property 62176 photo 14
Property 62176 photo 15
Property 62176 photo 16
Property 62176 photo 17
Property 62176 photo 18
Property 62176 photo 19
Property 62176 photo 20
Property 62176 photo 21
Property 62176 photo 22
Property 62176 photo 23
Property 62176 photo 24
Property 62176 photo 25
Property 62176 photo 26
Property 62176 photo 27
Property 62176 photo 28
Property 62176 photo 29
Property 62176 photo 30
Property 62176 photo 31
Property 62176 photo 32

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 177 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 3925
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
400 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 33310
  • Metrekare 20700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 40481
  • Metrekare 19950 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
530 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63876
  • Metrekare 4982 m²
  • Denize uzaklık 620 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği