330 000 €
27 €/m²
Property 23091 photo 1
Property 23091 photo 2
Property 23091 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 360 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 14738
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 31308
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
300 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 25131
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
370 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 49614
  • Metrekare 44872 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 41642
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
280 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 43703
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
380 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 57913
  • Metrekare 14529 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
400 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37195
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 6149
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 550 m

Bülten aboneliği