Satılık - Arsa 2500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
450 000 €
180 €/m²
Property 4068 photo 1
Property 4068 photo 2
Property 4068 photo 3
Property 4068 photo 4
Property 4068 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 270 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 21749
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
400 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 3925
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
370 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 49614
  • Metrekare 44872 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği