171 000 €
14 €/m²
Property 52109 photo 1
Property 52109 photo 2
Property 52109 photo 3
Property 52109 photo 4
Property 52109 photo 5
Property 52109 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1117 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 12178 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 333 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 63359
  • Metrekare 2049 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
235 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52112
  • Metrekare 5321 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
160 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 62893
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m

Bülten aboneliği