26 nesneleri 2 sayfa

Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
93 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 36799
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
175 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 36801
  • Metrekare 2034 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 36802
  • Metrekare 13247 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 38750
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
27 670 000 € 3255 €/m²
  • Nesne kodu 38772
  • Metrekare 8500 m²
  • Rooms 167
Satılık
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Nesne kodu 50498
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 1
Satılık
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 52084
  • Metrekare 243 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
96 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 52546
  • Metrekare 2562 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52547
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Kolimvari, Girit’te Emlak – Deniz Kenarında Ev Irdeğin

Kolimvari, Girit’in kuzeybatı kıyısında, Hanya’ya sadece 25 km mesafede bulunan büyüleyici bir sahil kasabasıdır. Zeytinlikler, bağlar ve pırıl pırıl Girit Denizi ile çevrili olan Kolimvari, Yunanistan’da mülk satın almak için en cazip bölgelerden biri haline gelmiştir. Burada, huzurlu bir yaşam tarzı, modern olanaklar ve güçlü yatırım potansiyeli – hepsi tek bir yerde.

Neden Kolimvari’den Emlak Almalısınız?

Kolimvari, Girit’in geleneksel karakterini adanın en bilinen noktalarına kolay erişimle birleştirir. Uzun sahil yürüyüş yolu, balıkçı limanı, taverna ve kafeler rahat bir kıyı atmosferi yaratırken; okullar, mağazalar ve hizmetler yıl boyunca yaşam için idealdir.

  • Hanya ve uluslararası havaalanına yaklaşık 30–40 dakika
  • Girit’in Hanya Körfezi boyunca güzel plajlar ve berrak sular
  • Aileler ve emekliler için uygun, sakin ve güvenli bir ortam
  • Hanya merkez veya Platanias’a göre daha düşük emlak fiyatları
  • Balos, Falassarna ve Elafonissi gibi ünlü noktalara yakınlık

Kolimvari’de Emlak Türleri

Kolimvari emlak piyasası; farklı bütçeler ve yaşam tarzları için geniş bir seçenek yelpazesi sunar: