60 000 €
98 €/m²
Property 39456 photo 1
Property 39456 photo 2
Property 39456 photo 3
Property 39456 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 608 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 243 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
58 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 52387
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
55 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 62152
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
75 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 61179
  • Metrekare 905 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
75 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42790
  • Metrekare 944 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 18507
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m

Bülten aboneliği