427 000 €
106 €/m²
Property 47454 photo 1
Property 47454 photo 2
Property 47454 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30769
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
350 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 56280
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
374 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 50665
  • Metrekare 11228 m²
  • Denize uzaklık 731 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
587 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 25605
  • Metrekare 106846 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
640 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 57571
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği