Satılık - Arsa 11000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi Agia Pelagia
340 000 €
30 €/m²
Property 44727 photo 1
Property 44727 photo 2
Property 44727 photo 3
Property 44727 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 850 m
  • En yakın şehire uzaklık: 750 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 11000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 480 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 41187
  • Metrekare 14565 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38534
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
320 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 50183
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51459
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m

Bülten aboneliği