Satılık - Arsa 2500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
500 000 €
200 €/m²
Property 50157 photo 1
Property 50157 photo 2
Property 50157 photo 3
Property 50157 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46787
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
675 000 € 143 €/m²
  • Nesne kodu 11960
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
430 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 55851
  • Metrekare 5834 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 50669
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği