Satılık - Arsa 500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Rethimno Belediyesi
İstek üzeri
Property 19148 photo 1
Property 19148 photo 2
Property 19148 photo 3
Property 19148 photo 4
Property 19148 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 65486
  • Metrekare 5664 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
150 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 63359
  • Metrekare 2049 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
143 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 65150
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği