Satılık - Arsa 58000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
580 000 €
10 €/m²
Property 51292 photo 1
Property 51292 photo 2
Property 51292 photo 3
Property 51292 photo 4
Property 51292 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 58000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 40795
  • Metrekare 12044 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 32190
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
465 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 24097
  • Metrekare 6260 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
500 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37793
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği