Satılık - Arsa 60000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
750 000 €
12 €/m²
Property 40478 photo 1
Property 40478 photo 2
Property 40478 photo 3
Property 40478 photo 4
Property 40478 photo 5
Property 40478 photo 6
Property 40478 photo 7
Property 40478 photo 8
Property 40478 photo 9
Property 40478 photo 10
Property 40478 photo 11
Property 40478 photo 12
Property 40478 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 17 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 60000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
950 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 21088
  • Metrekare 4451 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
800 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 50209
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
700 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 37791
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
950 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 34020
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 000 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 21075
  • Metrekare 4160 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği