Satılık - Arsa 6260 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
465 000 €
74 €/m²
Property 24097 photo 1
Property 24097 photo 2
Property 24097 photo 3
Property 24097 photo 4
Property 24097 photo 5
Property 24097 photo 6
Property 24097 photo 7
Property 24097 photo 8
Property 24097 photo 9
Property 24097 photo 10
Property 24097 photo 11
Property 24097 photo 12
Property 24097 photo 13
Property 24097 photo 14
Property 24097 photo 15
Property 24097 photo 16
Property 24097 photo 17
Property 24097 photo 18
Property 24097 photo 19
Property 24097 photo 20
Property 24097 photo 21
Property 24097 photo 22
Property 24097 photo 23
Property 24097 photo 24
Property 24097 photo 25
Property 24097 photo 26
Property 24097 photo 27

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,85 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 6260 metrekare Korfu’da. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
430 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 44034
  • Metrekare 2522 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 31308
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
650 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37194
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği