Satılık - Arsa 5000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
500 000 €
100 €/m²
Property 37793 photo 1
Property 37793 photo 2
Property 37793 photo 3
Property 37793 photo 4
Property 37793 photo 5
Property 37793 photo 6
Property 37793 photo 7
Property 37793 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 220 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 45420
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
600 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 5097
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği