Satılık - Arsa 12044 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
600 000 €
49 €/m²
Property 40795 photo 1
Property 40795 photo 2
Property 40795 photo 3
Property 40795 photo 4
Property 40795 photo 5
Property 40795 photo 6
Property 40795 photo 7
Property 40795 photo 8
Property 40795 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 12044 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 63483
  • Metrekare 17439 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
650 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37194
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
800 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22872
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m

Bülten aboneliği