Satılık - Arsa 9000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
650 000 €
72 €/m²
Property 35172 photo 1
Property 35172 photo 2
Property 35172 photo 3
Property 35172 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 34 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
600 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 5097
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği