Satılık - Arsa 5500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
860 000 €
156 €/m²
Property 17952 photo 1
Property 17952 photo 2
Property 17952 photo 3
Property 17952 photo 4
Property 17952 photo 5
Property 17952 photo 6
Property 17952 photo 7
Property 17952 photo 8
Property 17952 photo 9
Property 17952 photo 10
Property 17952 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11,1 km
  • Havaalanına uzaklık: 13,2 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
800 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 50209
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
900 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 9104
  • Metrekare 14700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
700 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 37791
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 33701
  • Metrekare 27750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği