700 000 €
78 €/m²
Property 40404 photo 1
Property 40404 photo 2
Property 40404 photo 3
Property 40404 photo 4
Property 40404 photo 5
Property 40404 photo 6
Property 40404 photo 7
Property 40404 photo 8
Property 40404 photo 9
Property 40404 photo 10
Property 40404 photo 11
Property 40404 photo 12
Property 40404 photo 13
Property 40404 photo 14
Property 40404 photo 15
Property 40404 photo 16
Property 40404 photo 17
Property 40404 photo 18
Property 40404 photo 19
Property 40404 photo 20
Property 40404 photo 21
Property 40404 photo 22
Property 40404 photo 23
Property 40404 photo 24
Property 40404 photo 25
Property 40404 photo 26
Property 40404 photo 27
Property 40404 photo 28
Property 40404 photo 29
Property 40404 photo 30

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 470 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 8926 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 440 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 57279
  • Metrekare 5159 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
640 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 57571
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği