550 000 €
407 €/m²
Property 33356 photo 1
Property 33356 photo 2
Property 33356 photo 3
Property 33356 photo 4
Property 33356 photo 5
Property 33356 photo 6
Property 33356 photo 7
Property 33356 photo 8
Property 33356 photo 9
Property 33356 photo 10
Property 33356 photo 11
Property 33356 photo 12
Property 33356 photo 13
Property 33356 photo 14
Property 33356 photo 15
Property 33356 photo 16
Property 33356 photo 17
Property 33356 photo 18
Property 33356 photo 19
Property 33356 photo 20
Property 33356 photo 21

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 1350 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 32252
  • Metrekare 13722 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30124
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
640 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 40004
  • Metrekare 2577 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
650 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 57279
  • Metrekare 5159 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği