675 000 €
143 €/m²
Property 11960 photo 1
Property 11960 photo 2
Property 11960 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 4700 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1880 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
694 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 4766
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 000 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34287
  • Metrekare 89000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
600 000 € 253 €/m²
  • Nesne kodu 44494
  • Metrekare 2363 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Nesne kodu 36983
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
850 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 35094
  • Metrekare 5547 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
750 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38075
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği