Satılık - Arsa 1000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Mallia Mochos
30 000 €
30 €/m²
Property 51119 photo 1
Property 51119 photo 2
Property 51119 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 11400 m

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 50374
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
35 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 37333
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
25 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 43611
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
44 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65912
  • Metrekare 1255 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37928
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19600 m
Satılık
40 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 37983
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 56610
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37927
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
30 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51119
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 11400 m
Satılık
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 30689
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği