25 000 € 22 000 €
115 €/m²
Property 30689 photo 1
Property 30689 photo 2
Property 30689 photo 3
Property 30689 photo 4
Property 30689 photo 5
Property 30689 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 190 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 100 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
22 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 52207
  • Metrekare 1147 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 30689
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
26 700 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 47346
  • Metrekare 147 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38008
  • Metrekare 915 m²
  • Denize uzaklık 9200 m
Satılık
30 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51119
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 11400 m
Satılık
35 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 50607
  • Metrekare 264 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
22 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 12364
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
32 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 50827
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
35 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 37333
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
35 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37154
  • Metrekare 432 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği