40 600 €
92 €/m²
Property 37599 photo 1
Property 37599 photo 2
Property 37599 photo 3
Property 37599 photo 4
Property 37599 photo 5
Property 37599 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 440 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 352 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
38 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47046
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
60 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 37922
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19200 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37927
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37928
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19600 m
Satılık
37 400 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 64678
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
48 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 34186
  • Metrekare 399 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 47006
  • Metrekare 648 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 65265
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 2 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 18507
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m

Bülten aboneliği