Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 264 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Lasithi
Neapoli
Kounali
35 000 €
132 €/m²
Nesne kodu
50607
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
264 m²
Bölge
Girit
Location
Kounali (Neapoli) | Lasithi (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1900 m
Açıklama
Satılık Arsa 264 metrekare Girit’te.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
48 000 €
120 €/m²
Arsa 399 m² Girit
Girit
Nesne kodu
34186
Metrekare
399 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
36 000 €
31 000 €
33 €/m²
Arsa 915 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38008
Metrekare
915 m²
Denize uzaklık
9200 m
Satılık
40 000 €
28 €/m²
Arsa 1380 m² Girit
Girit
Nesne kodu
10321
Metrekare
1380 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
32 000 €
85 €/m²
Arsa 374 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50827
Metrekare
374 m²
Denize uzaklık
17000 m
Satılık
50 000 €
33 000 €
91 €/m²
Arsa 359 m² Girit
Girit
Nesne kodu
32791
Metrekare
359 m²
Denize uzaklık
520 m
Satılık
50 000 €
77 €/m²
Arsa 648 m² Girit
Girit
Nesne kodu
47006
Metrekare
648 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
45 000 €
61 €/m²
Arsa 735 m² Girit
Girit
Nesne kodu
43314
Metrekare
735 m²
Denize uzaklık
18000 m
Satılık
50 000 €
45 €/m²
Arsa 1100 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65413
Metrekare
1100 m²
Denize uzaklık
21000 m
Satılık
35 000 €
132 €/m²
Arsa 264 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50607
Metrekare
264 m²
Denize uzaklık
1900 m
Satılık
40 000 €
99 €/m²
Arsa 402 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65265
Metrekare
402 m²
Denize uzaklık
2 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar