Satılık - Arsa 147 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Hareli
26 700 €
181 €/m²
Property 47346 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 19000 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 147 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 117 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
32 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 50827
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
25 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 43611
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37928
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19600 m
Satılık
26 700 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 47346
  • Metrekare 147 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
40 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 10321
  • Metrekare 1380 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
38 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47046
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
37 400 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 64678
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
40 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 50374
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
22 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 52207
  • Metrekare 1147 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
35 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 50607
  • Metrekare 264 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği