430 000 €
73 €/m²
Property 55851 photo 1
Property 55851 photo 2
Property 55851 photo 3
Property 55851 photo 4
Property 55851 photo 5
Property 55851 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 5834 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 253 €/m²
  • Nesne kodu 44494
  • Metrekare 2363 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
477 500 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 32758
  • Metrekare 955 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
450 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 22997
  • Metrekare 14240 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
427 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 32314
  • Metrekare 5695 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
500 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 38077
  • Metrekare 4542 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 50674
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği