Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 8200 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Resmo
420 000 €
51 €/m²
Nesne kodu
9413
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
8200 m²
Yapı izni oranı:
0,2
Denize mesafe:
50 m
Havaalanına uzaklık:
45 km
Açıklama
Satılık Arsa 8200 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 280 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
570 000 €
28 €/m²
Arsa 20000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51153
Metrekare
20000 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
587 000 €
41 €/m²
Arsa 14000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
44257
Metrekare
14000 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
600 000 €
500 000 €
71 €/m²
Arsa 7000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
37410
Metrekare
7000 m²
Denize uzaklık
3300 m
Satılık
430 000 €
73 €/m²
Arsa 5834 m² Girit
Girit
Nesne kodu
55851
Metrekare
5834 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
374 000 €
41 €/m²
Arsa 9039 m² Girit
Girit
Nesne kodu
59642
Metrekare
9039 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
600 000 €
42 €/m²
Arsa 14000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65816
Metrekare
14000 m²
Denize uzaklık
1800 m
Satılık
512 000 €
8 €/m²
Arsa 60000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
25604
Metrekare
60000 m²
Denize uzaklık
7000 m
Satılık
600 000 €
649 €/m²
Arsa 924 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65156
Metrekare
924 m²
Denize uzaklık
170 m
Satılık
430 000 €
52 €/m²
Arsa 8131 m² Girit
Girit
Nesne kodu
56286
Metrekare
8131 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
350 000 €
288 000 €
35 €/m²
Arsa 8200 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50494
Metrekare
8200 m²
Denize uzaklık
1200 m
Pantelis Nollas
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades
Sporades
İyonya adaları