Satılık - Arsa 390 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Heraklion Girit
440 000 € 427 000 €
1094 €/m²
Property 38697 photo 1
Property 38697 photo 2
Property 38697 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 390 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 312 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 38077
  • Metrekare 4542 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
640 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 40004
  • Metrekare 2577 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 50669
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
450 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42919
  • Metrekare 12520 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği