1 000 000 €
2500 €/m²
Property 48645 photo 1
Property 48645 photo 2
Property 48645 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 15 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
860 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 20324
  • Metrekare 13200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
853 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63290
  • Metrekare 36000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
940 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37512
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 100 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 65416
  • Metrekare 100188 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 48645
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24953
  • Metrekare 26001 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Nesne kodu 38565
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 49742
  • Metrekare 13569 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği