Satılık - Arsa 1250 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Heraklion Girit
1 300 000 € 1 200 000 €
960 €/m²
Property 38565 photo 1
Property 38565 photo 2
Property 38565 photo 3
Property 38565 photo 4
Property 38565 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Satılık çit Arsa 1250 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 960 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 24668
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
1 280 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 33143
  • Metrekare 2332 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 300 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 47791
  • Metrekare 58000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 100 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 12486
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 280 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 48743
  • Metrekare 17497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24953
  • Metrekare 26001 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 12485
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği