980 000 €
326 €/m²
Property 35962 photo 1
Property 35962 photo 2
Property 35962 photo 3
Property 35962 photo 4
Property 35962 photo 5
Property 35962 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 30 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 3000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 1200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 096 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51472
  • Metrekare 12735 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 32252
  • Metrekare 13722 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
860 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 20324
  • Metrekare 13200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
800 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 38750
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği