Satılık - Arsa 19454 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia Petras
1 400 000 €
71 €/m²
Property 31733 photo 1
Property 31733 photo 2
Property 31733 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 1 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 19454 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 4000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 136 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 32760
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 52388
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 450 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 32273
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Nesne kodu 38565
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği