Satılık - Arsa 24233 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Chavgas
1 500 000 €
61 €/m²
Property 35220 photo 1
Property 35220 photo 2
Property 35220 photo 3
Property 35220 photo 4
Property 35220 photo 5
Property 35220 photo 6
Property 35220 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 3900 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 24233 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 4846 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 52254
  • Metrekare 27671 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 600 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 36640
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Nesne kodu 10632
  • Metrekare 1293 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 52388
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 400 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37489
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m

Bülten aboneliği