48 000 €
109 €/m²
Property 34180 photo 1
Property 34180 photo 2
Property 34180 photo 3
Property 34180 photo 4
Property 34180 photo 5
Property 34180 photo 6
Property 34180 photo 7
Property 34180 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık Arsa 438 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 355 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 19175
  • Metrekare 877 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
58 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 52387
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56754
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
40 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 65486
  • Metrekare 5664 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
55 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 65361
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 39139
  • Metrekare 2108 m²
  • Denize uzaklık 29000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31332
  • Metrekare 403 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
62 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 52385
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m

Bülten aboneliği