53 000 €
121 €/m²
Property 34137 photo 1
Property 34137 photo 2
Property 34137 photo 3
Property 34137 photo 4
Property 34137 photo 5
Property 34137 photo 6
Property 34137 photo 7
Property 34137 photo 8
Property 34137 photo 9
Property 34137 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 438 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 355 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 30724
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Nesne kodu 37123
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56754
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
60 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 48834
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 39460
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 5771
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56864
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
69 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42777
  • Metrekare 4189 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m

Bülten aboneliği