38 000 €
47 €/m²
Property 47046 photo 1
Property 47046 photo 2
Property 47046 photo 3
Property 47046 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Levels: 2
  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,8 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 800 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 80 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 65486
  • Metrekare 5664 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65413
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
55 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 61453
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6700 m
Satılık
42 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65911
  • Metrekare 1188 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
40 600 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37599
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
35 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37154
  • Metrekare 432 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Nesne kodu 37123
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 43713
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
55 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 65361
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 3400 m

Bülten aboneliği