260 000 €
42 €/m²
Property 45704 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 6078 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38534
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
290 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 65314
  • Metrekare 1395 m²
  • Denize uzaklık 72 m
Satılık
340 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 62863
  • Metrekare 8146 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 50298
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38076
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
240 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51072
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği