13 nesneleri 1 sayfa

Satılık
160 000 € 1797 €/m²
  • Nesne kodu 5798
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 43948
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 43949
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
135 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65184
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 23127
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 10387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 19117
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 24990
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 5
Satılık
310 000 € 3563 €/m²
  • Nesne kodu 65187
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 2
Satılık
2 000 000 € 1 350 000 € 627 €/m²
  • Nesne kodu 33639
  • Metrekare 2150 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Lavrio’da Emlak – Merkez

Yunanistan’da deniz, tarih ve günlük yaşam konforunu bir arada sunan bir mülk mü arıyorsunuz? Lavrio’nun merkezi, yaşamak, tatil yapmak veya yatırım için oldukça iyi bir tercihtir. Attika’da yer alan bu sahil kasabası, Atina’ya yaklaşık bir saat mesafede; havalimanına ve ana yollara kolay erişimle birlikte Akdeniz’in rahat bir yaşam tarzını sunar.

Neden Lavrio Merkez’den Emlak Satın Almalısınız?

Lavrio’nun merkezi bölgesi, her şeyin yürüme mesafesinde olmasını isteyenler için idealdir – liman, kafeler, restoranlar, mağazalar, okullar ve hizmetler. Buradaki emlak, aşağıdakiler sayesinde yüksek talep görüyor:

  • Mükemmel konum: Atina’ya ve uluslararası havalimanına yakın; popüler tatil beldelerine ve adalara doğrudan bağlantılar.
  • Gelişmiş altyapı: Süpermarketler, bankalar, eczaneler, tıp merkezleri ve toplu taşıma noktaları yakın mesafede.
  • Sahil yaşam tarzı: Göz alıcı bir marina, sahil yürüyüş yolu, plajlar ve meyhaneler kapınızın birkaç dakika ötesinde.
  • Büyüyen yatırım potansiyeli: Bölgeye olan ilginin artması, hem uzun vadeli hem de tatil kiralamalarını destekler.

Lavrio – Merkez’de Mülk Türleri

Lavrio’nun kalbinde geniş bir emlak seçeneği yelpazesi bulacaksınız:

  • Yeni veya yakın zamanda yenilenmiş binalarda modern daireler
  • Liman ve eski şehir sokaklarına yakın, karakterli geleneksel evler
  • Ticari mülkler – mağazalar, ofisler ve karma kullanımlı binalar
  • Kısa dönem ve turistik kiralamalar için uygun yatırım projeleri