Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 250 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Anavissos
Anavyssos Merkezi
195 000 €
780 €/m²
Nesne kodu
13855
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
250 m²
Bölge
Attiki
Location
Anavyssos Merkezi (Anavissos) | Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1400 m
Havaalanına uzaklık:
25 km
Açıklama
Satılık Arsa 250 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
160 000 €
200 €/m²
Arsa 800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
54641
Metrekare
800 m²
Denize uzaklık
6600 m
Satılık
250 000 €
415 €/m²
Arsa 602 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
19314
Metrekare
602 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
275 000 €
198 €/m²
Arsa 1385 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
11564
Metrekare
1385 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
160 000 €
223 €/m²
Arsa 715 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30244
Metrekare
715 m²
Denize uzaklık
2100 m
Satılık
200 000 €
444 €/m²
Arsa 450 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
4426
Metrekare
450 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
190 000 €
380 €/m²
Arsa 500 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10387
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
160 000 €
207 €/m²
Arsa 770 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30721
Metrekare
770 m²
Denize uzaklık
160000 m
Satılık
250 000 €
208 €/m²
Arsa 1200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
11565
Metrekare
1200 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
240 000 €
188 €/m²
Arsa 1273 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
31349
Metrekare
1273 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
180 000 €
39 €/m²
Arsa 4600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
38990
Metrekare
4600 m²
Denize uzaklık
260 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar