242 000 €
284 €/m²
Property 63280 photo 1
Property 63280 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,3
  • Denize mesafe: 990 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 852 metrekare Attiki’de. Arsada: imar izni.

Lagonisi, Satılık Arsa 852 m2 Tamamlanmış ve inşa edilebilir.

268,82 m² inşaat alanına sahip

Emlak 2 kattan oluşmaktadır: Zemin kat 120,82 m2. ve 1. kat 148 m2. 3 yatak odası, banyo, wc'den oluşmaktadır. ve mutfak.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 11565
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
250 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 19312
  • Metrekare 815 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
250 000 € 415 €/m²
  • Nesne kodu 19314
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Nesne kodu 42964
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 19323
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
260 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6094
  • Metrekare 855 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
250 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 19112
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 14832
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 116 m

Bülten aboneliği