420 000 €
32 €/m²
Property 48655 photo 1
Property 48655 photo 2
Property 48655 photo 3
Property 48655 photo 4
Property 48655 photo 5
Property 48655 photo 6
Property 48655 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 12955 metrekare Pieria’da. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 450 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 49645
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 26240
  • Metrekare 6750 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
600 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 8480
  • Metrekare 5807 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
550 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 49274
  • Metrekare 48714 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
400 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 9805
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği