340 000 €
73 €/m²
Property 32786 photo 1
Property 32786 photo 2
Property 32786 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 4600 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
350 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 49645
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
315 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6633
  • Metrekare 1428 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 10510
  • Metrekare 1398 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
380 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43615
  • Metrekare 9062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği