Satılık - Arsa 6750 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
500 000 € 395 000 €
58 €/m²
Property 26240 photo 1
Property 26240 photo 2
Property 26240 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 120 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 6750 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 37999
  • Metrekare 2281 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
500 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34596
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
450 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 7952
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
425 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 52422
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 9
Satılık
600 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 8480
  • Metrekare 5807 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
550 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 49274
  • Metrekare 48714 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
550 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61645
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 28731
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği