Satılık - Arsa 728 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
380 000 €
521 €/m²
Property 9827 photo 1
Property 9827 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 728 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 582 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
390 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42711
  • Metrekare 11111 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 40014
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
360 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 29180
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
450 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 7952
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35640
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 21582
  • Metrekare 1123 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
400 000 € 331 €/m²
  • Nesne kodu 9829
  • Metrekare 1208 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
400 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 9805
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği