Satılık - Arsa 6890 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
350 000 €
50 €/m²
Property 36680 photo 1
Property 36680 photo 2
Property 36680 photo 3
Property 36680 photo 4
Property 36680 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 30000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6890 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 10510
  • Metrekare 1398 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
450 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 7952
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 9057
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
380 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43615
  • Metrekare 9062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 32013
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 331 €/m²
  • Nesne kodu 9829
  • Metrekare 1208 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği