Satılık - Arsa 4862 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
350 000 € 320 000 €
65 €/m²
Property 3225 photo 1
Property 3225 photo 2
Property 3225 photo 3
Property 3225 photo 4

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: под туристические сооружения может построить 1000 кв.м
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 90 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 4862 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
425 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 52422
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 9
Satılık
390 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42711
  • Metrekare 11111 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 21582
  • Metrekare 1123 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
450 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 7952
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 9805
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği