340 000 €
261 €/m²
Property 21581 photo 1
Property 21581 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 1300 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1040 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35640
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 32013
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
425 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 52422
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 9
Satılık
278 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 51753
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 331 €/m²
  • Nesne kodu 9829
  • Metrekare 1208 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 49648
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği